TRE MEDELTIDA TEMA KOPPAR PLACK.

2898741. TRE MEDELTIDA TEMA KOPPAR PLACK.

Alla kan hängas på väggen, den större plack som visar en kvinna i bön, liksom en mindre, tillsammans med en riddare som håller ett svärd och sköld. Verkar vara stämplad och fylld. Stor plack; 56 cm x 27 cm.

Allmän slitage med märken och ytbucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 278