ANDY WARHOL. EFTER. Färgserigrafi.

2898496. ANDY WARHOL. EFTER. Färgserigrafi.

Campbells Onion. Numrerad 1416/3000 ex
Totalmått 50x40 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 50x40 cm.

Mindre ytslitage. Oramad.

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besök: 256