FICKUR, silver, samt klockhängare, Gustaf Nyberg, Nyköping.

289809. FICKUR, silver, samt klockhängare, Gustaf Nyberg, Nyköping.

Klockhängare i nysilver.
Uret med 8 stenar, Cylindergång
Urets diameter 5 cm.

Bruksslitage, smärre repor på glas samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klockhängare i nysilver.
Urets diameter 5 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 543