BENGT ÅGREN. Fotbollsspelare, litografi, signerad och numrerad 58/100.

289803. BENGT ÅGREN. Fotbollsspelare, litografi, signerad och numrerad 58/100.

69,5 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

69,5 x 51 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 558