KISTOR, 2 st, trä, kurbitzmålade och daterade 1920 och 1948.

289791. KISTOR, 2 st, trä, kurbitzmålade och daterade 1920 och 1948.

Mått den större; höjd 42 cm, bredd 81 cm, djup 45 cm.
Mått den mindre; höjd 23 cm, bredd 53 cm, djup 32 cm.

Den större har en spricka på ovansidan. I övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 758