Vitrinskåp i gustaviansk stil med inbyggd ljus, vitlackerat. Höjd 176 cm Bredd 111 cm Djup 43 cm 2 nycklar medföljer.
Bruksskick Mindre repor och något jack Mindre avslag/jack på kanten till bakstycket.