KNUT OLSON (1904-1978). "Vägen till Björnhult". Olja på duk, signerad.

289751. KNUT OLSON (1904-1978). "Vägen till Björnhult". Olja på duk, signerad.

38 x 46,5 cm.

Obetydligt färgbortfall. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 46,5 cm.

Antal besök: 1 286