TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985). Höstlandskap. Olja på duk, signerad Tord.

289748. TORD LEANDER ENGSTRÖM (1914-1985). Höstlandskap. Olja på duk, signerad Tord.

41 x 33 cm.

Obetydligt slitage. Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 33 cm.

Obetydligt slitage. Oramad.

Antal besök: 3 116