KURT CARENDI (1905-1971). Litet barn. Olja på pannå, signerad Carendi.

289738. KURT CARENDI (1905-1971). Litet barn. Olja på pannå, signerad Carendi.

39 x 31,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 31,5 cm.

Antal besök: 721