Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
KURT CARENDI (1905-1971). Litet barn. Olja på pannå, signerad Carendi.
289738. KURT CARENDI (1905-1971). Litet barn. Olja på pannå, signerad Carendi.
39 x 31,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 31,5 cm.
Växjö Auktionskammare
568