Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
TORSTEN ANDERSTRÖM (1917-1999). "Höstlandskap Bjersgård". Olja på duk, signerad T.A.
289723. TORSTEN ANDERSTRÖM (1917-1999). "Höstlandskap Bjersgård". Olja på duk, signerad T.A.
39 x 60,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
39 x 60,5 cm.
Växjö Auktionskammare
1 972