FAT på fot, Erik Höglund, signerad, samt 2 sejdlar, Skruf.

289714. FAT på fot, Erik Höglund, signerad, samt 2 sejdlar, Skruf.

Fatets höjd ca 8,5 cm och diameter 19 cm.
Sejdlarnas höjd 12,5 cm.

Samtliga har slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sejdlarnas höjd 12,5 cm.

Samtliga har slitage.

Antal besök: 837