GAFFLAR, 6 st, silver, Carl Gustaf Herpel Stockholm 1812.

289700. GAFFLAR, 6 st, silver, Carl Gustaf Herpel Stockholm 1812.

Längd ca 19,5 cm. Total vikt ca 400 g.

Slitage, monogramstämplade ACG.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 922