BILJARDLAMPA, 1900-talets andra hälft.

2896974. BILJARDLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Stomme i gulmetall, höjd ca 47 cm ex kedjor, 153x52 cm.

Bruksslitage, märken, lös ljusdel, lösa sömmar förekommer, funktion ej kontrollerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 534