SVEN JOANN. "Ängsluttning i vårljus". Olja på duk, uppfodrad, signerad, daterad 1963-65 a tergo.

289652. SVEN JOANN. "Ängsluttning i vårljus". Olja på duk, uppfodrad, signerad, daterad 1963-65 a tergo.

Ca 59 x 51 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 59 x 51 cm.

Antal besök: 1 102