Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
SVEN JOANN. "Ängsluttning i vårljus". Olja på duk, uppfodrad, signerad, daterad 1963-65 a tergo.
289652. SVEN JOANN. "Ängsluttning i vårljus". Olja på duk, uppfodrad, signerad, daterad 1963-65 a tergo.
Ca 59 x 51 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 59 x 51 cm.
Växjö Auktionskammare
901