GÖRAN BRUNIUS. Fjällandskap, olja på duk, signerad GB.

289617. GÖRAN BRUNIUS. Fjällandskap, olja på duk, signerad GB.

Mått: 53x64 cm.

Smärre färgbortfall på kanterna.

Göran Brunius (1911–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 53x64 cm.

Göran Brunius (1911–2005)

Antal besök: 2 273