KÖKSÖ / BARVAGN, på hjul.

KÖKSÖ / BARVAGN, på hjul.
2896029. KÖKSÖ / BARVAGN, på hjul.

ca 91 x 38 cm, 90 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 91 x 38 cm, 90 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 594