FIGURIN, parian, pojke med sticka, 1900-tal.
289564. FIGURIN, parian, pojke med sticka, 1900-tal.
Höjd 24 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 24 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
3 755