CURT AGGE. "Hankö", gouache på papper. Signerad och daterad -79.

289556. CURT AGGE. "Hankö", gouache på papper. Signerad och daterad -79.

72 x 67 cm.

Curt Agge (Född 1929)

Gör en kostnadsfri värdering!

72 x 67 cm.

Curt Agge (Född 1929)

Antal besök: 1 220