TVÅ VIKTORIANSKA ERAN STOLAR.

TVÅ VIKTORIANSKA ERAN STOLAR.
2895446. TVÅ VIKTORIANSKA ERAN STOLAR.

Att inkludera en ek spole vände fåtölj med blommig klädsel, (Sitthöjd 38cm, Total höjd 73cm). Tillsammans med en viktoriansk sovrumsstol, med vänd spindelrygg och ben, med stoppad och metallbesatt sits. Tillverkare plack ”Piggot Bros, Liverpool”. Sitthöjd 43cm, Total höjd 87cm. (2).

Allmän slitage på grund av ålder och användning, med märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 518