LARS EJE LARSSON. Samtalande män, färglitografi, signerad Lars Eje Larsson.

289524. LARS EJE LARSSON. Samtalande män, färglitografi, signerad Lars Eje Larsson.

2/220, bildstorlek 30x20 cm.

Lars Eje Larsson (Född 1954)

Gör en kostnadsfri värdering!

2/220, bildstorlek 30x20 cm.

Lars Eje Larsson (Född 1954)

Antal besök: 1 462