BORD, Rokoko, 1700-talet.

BORD, Rokoko, 1700-talet.
2895175. BORD, Rokoko, 1700-talet.

L 135 x B 84 x H 74 cm.

Senare bemålning, renoverat samt kompletterat. ( Se bilder på ben)
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

L 135 x B 84 x H 74 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 705