PALL, nyrokoko, 1860-70-tal.

PALL, nyrokoko, 1860-70-tal.
2895148. PALL, nyrokoko, 1860-70-tal.

Klädd och stoppad. Stomme i brunbetsat trä med skuren dekor. Höjd 42 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 294