LARS HELLSTEN. Vaser, 2 st, kristall, Royal Krona, Skruf, signerade.

2895038. LARS HELLSTEN. Vaser, 2 st, kristall, Royal Krona, Skruf, signerade.

Höjd 18 respektive 22,5 cm.

Bruksslitage.

Lars Hellsten (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 respektive 22,5 cm.

Bruksslitage.

Lars Hellsten (Född 1933)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 385