FIGURINER, 2 st, porslin, hundar.

289498. FIGURINER, 2 st, porslin, hundar.

2 st hundar i porslin, höjd 23 cm. Omärkta.

Färgbortfall
Krackelyrer
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall
Krackelyrer
Repor.

Antal besök: 908