JOSEP GRAU GARRIGA. Utan titel.

2894791. JOSEP GRAU GARRIGA. Utan titel.

Collage och litografi på papper
Signerad, dedikerad och motiverad som bevis på konstnär 1/10.
65x48 cm.

Smärre fel, särskilt i övre högra hörnet. Oxidation.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

65x48 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 324