OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kustparti med båtar och hästar, olja på duk, signerad J. Bonson.

289450. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Kustparti med båtar och hästar, olja på duk, signerad J. Bonson.

69 x 106 cm.

Småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

69 x 106 cm.

Småskador.

Antal besök: 665