EN NEOKLASSISK FÅTÖLSRAM.

EN NEOKLASSISK FÅTÖLSRAM.
2894498. EN NEOKLASSISK FÅTÖLSRAM.

ryggstödet med snidade blommiga rundlar och böjda armar, på fyrkantiga ben förenade med en x bår, 54cm x 48cm x 96cm hög.

Klag, skav, repor, märken och slitage hela tiden står i proportion till ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lawrences Wessex
Adress

Unit 1A
Woodlands Estate
Westbury
BA13 3QS
Storbritannien

Placering
PHOTO-BAY
Antal besök: 199