2894498. EN NEOKLASSISK FÅTÖLSRAM.
ryggstödet med snidade blommiga rundlar och böjda armar, på fyrkantiga ben förenade med en x bår, 54cm x 48cm x 96cm hög.
Klag, skav, repor, märken och slitage hela tiden står i proportion till ålder och användning.