NILS AF STRÖM. Olja på duk, "Persiennerna" Concarneau -28, signerad.

289444. NILS AF STRÖM. Olja på duk, "Persiennerna" Concarneau -28, signerad.

Nils af Ström (1903-1971).
38x45 cm.
(Tillägnad Georg Magnusson).

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nils af Ström (1903-1971).
38x45 cm.
(Tillägnad Georg Magnusson).

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 349