Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad, daterad 74.
289421. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad, daterad 74.
66x45 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
66x45 cm.
Slitage.
Leiflers Auktionshus
417