BORD, marmor samt mässing, 1900-tal.

289414. BORD, marmor samt mässing, 1900-tal.

Bord med löst sittande marmorskiva på mässingsstomme.
Längd: 150, Bredd: 70, Höjd: 57 cm.

Bruksslitage, 3 små nagg på bordsskivan, samt små kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 028