HÖRNSOFFA, Hjort Kundsen, 2000-tal.

289401. HÖRNSOFFA, Hjort Kundsen, 2000-tal.

Metallben. Lösa stoppade dynor.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 296