FÄLLBORD, 1800-tal, mahogny.

FÄLLBORD, 1800-tal, mahogny.
2893863. FÄLLBORD, 1800-tal, mahogny.

total höjd ca 110, bordshöjd 70, diameter 73 cm.

bruks- och åldersrelaterat slitage, kärvar något vid nedfällning, spricka i bordsskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 362