ANDRÈ E THORBURN. Jaktkniv, stämpelsignatur. Pretoria. Syd Africa. 2000-tal.

289358. ANDRÈ E THORBURN. Jaktkniv, stämpelsignatur. Pretoria. Syd Africa. 2000-tal.

Klassisk design. Skaft av mörkt trä. Slida av strutsläder. Rikt dekorerat och knivskarp dekor på bladet. Bladlängd 12, totallängd 23,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 940