RING, 830 silver samt granater. 1900-tal.

289354. RING, 830 silver samt granater. 1900-tal.

2,5 x 2,1 cm.
Strl ca 16 mm, ställbar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2,5 x 2,1 cm.
Strl ca 16 mm, ställbar.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 570