VITRINSKÅP, med skivklaff, England, 1900-tal.

28935. VITRINSKÅP, med skivklaff, England, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 89 bredd 44 höjd 205.

Slitage och repor, lösa lister.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 027