PERSONBIL, Daewoo Lanos 1,5.

PERSONBIL, Daewoo Lanos 1,5.
2893191. PERSONBIL, Daewoo Lanos 1,5.

3-dörrars.
Avställd och obesiktigad, körförbud sedan 2023-01-01. Senaste godkända besiktning 2021-10-04 (mätarställning 40540).
Fordonsår: 2000.
Motoreffekt: 63 kW.
Manuell, bensin.
Nuvarande mätarställning: 40549 km.
Enligt bok senast servad 2017 vid 38510 km.
2 uppsättningar plåtfälgar.
Vinterdäck, dubb, Firestone FW935S175/70 R13.

Batteriet behöver bytas. Startar ej med nuvarande batteri, men går igång med hjälp. Bilen har stått länge men är körduglig, motor låter fint. Bromsarna bör ses över, men tar bra.

Torrsprickor i sommardäck, behöver bytas. Dubbdäck med ca 7 mm djup.

Med bucklor och andra skönhetsskador. Ej mycket rostpåverkad. Spruckna navkapslar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

3-dörrars.
Fordonsår: 2000.
Motoreffekt: 63 kW.
Manuell, bensin.
2 uppsättningar plåtfälgar.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 012