TAKFOTOGENLAMPA, mässing, glas samt porslin, 1900-tal.

289310. TAKFOTOGENLAMPA, mässing, glas samt porslin, 1900-tal.

Detaljer i form av båtar.
Vikt finns.
Totalhöjd ca 117 cm.

Bruksslitage, brännrör med ett smärre nagg vid mynning samt beläggning, porslinskopp med ett smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Detaljer i form av båtar.
Vikt finns.
Totalhöjd ca 117 cm.

Antal besök: 600