Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
F. HENKELMAN. Olja på pannå, "Vid slussen", signerad.
289275. F. HENKELMAN. Olja på pannå, "Vid slussen", signerad.
65x43 cm.
Visst slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
65x43 cm.
Visst slitage.
Leiflers Auktionshus
2 395