KERAMIKFÖREMÅL, 3 delar, Gustavsberg.

289261. KERAMIKFÖREMÅL, 3 delar, Gustavsberg.

Skål, Stig Lindberg, Gustavsberg. Diameter 15 cm.
Räv, Lisa Larson, längd 8 cm.
Tekanna, C H Ståhlhane, Rörstrand, höjd 16 cm.

Kannans knopp med mindre nagg. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Räv, Lisa Larson, längd 8 cm.

Antal besök: 807