PARTI NYSILVER med mera.

PARTI NYSILVER med mera.
28924. PARTI NYSILVER med mera.

Bestående av bland annat kannor, vaser och underlägg.

Slitage. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skador.

Antal besök: 665