289236. TRÄDGÅRDSGRUPP, 6 delar, 1930/40-tal.
Bord, soffa samt 4 stolar. Ihopfällbara. Bemålade
Bord längd 100, bredd 80, höjd 75 cm
Soffa längd 126, bredd ca 53, rygghöjd 85, sitthöjd 47 cm.
Bruksslitage samt en stol med avsaknad av stödbricka på ben samt en stol med en skruv av i leden.