FIGURINER, 2 stycken hönor, glas, 1900-tal.

2891902. FIGURINER, 2 stycken hönor, glas, 1900-tal.

Höjd ca 7-8, diameter ca 5,5-7 cm.

Bruksskick, hårspricka i den mindre.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 332