VÄGGRELIEF, keramik, Britt Louise Sundell, Gustavsberg.

289175. VÄGGRELIEF, keramik, Britt Louise Sundell, Gustavsberg.

Ca. 29x29 cm.

Mindre nagg. Krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 29x29 cm.

Mindre nagg. Krackelyr.

Antal besök: 1 582