TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, "Grythyttan Original".

2891674. TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 delar, "Grythyttan Original".

Bord: Höjd 70 cm, diameter 120 cm, hopfällbart.
Stolar: Höjd 86 cm, sitthöjd 41 cm.
Brickmärkt.

Lackslitage, lacksläpp, märken, repor.
Ett armstöd saknas till en stol, två stolar saknar en ryggbräda.
En stol saknar en sittsbräda.
Några armstöd lösa.
Rost samt färgsläpp förekommer på underreden.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brickmärkt.

En stol saknar en sittsbräda.
Några armstöd lösa.

Antal besök: 4 482