PRISMOR, slipat glas, 1900-tal.

2891513. PRISMOR, slipat glas, 1900-tal.

Slipade samt droppformade
Diameter 1,5-2,5 och 3 cm.

Bruksskick, ytsmuts, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slipade samt droppformade
Diameter 1,5-2,5 och 3 cm.

Antal besök: 264