SOFFA, "Rosita", Lani/Dux. 1940/50-tal.

289141. SOFFA, "Rosita", Lani/Dux. 1940/50-tal.

Floralt mönstrad textil men inslag av fåglar. Senare omklädd. Längd ca 132 cm.

Slitage, märken på armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken på armstöd.

Antal besök: 5 404