WALDEMAR SJÖLANDER. Litografi, signerad, daterad 1944, numrerad 17/30.

289093. WALDEMAR SJÖLANDER. Litografi, signerad, daterad 1944, numrerad 17/30.

51x66 cm.

Slitage, fuktfläck i nederkant.

Waldemar Sjölander (1908–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

51x66 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 070