STOL, möjligen Gotland.

STOL, möjligen Gotland.
288992. STOL, möjligen Gotland.

Genombruten ryggbricka och pelta. Raka kopplade ben.

Slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, slagmärken.

Antal besök: 795