LEKSAKER, 4 delar, symaskiner, Sewmate, Casige, Berlin, 1900-talets mitt.

288986. LEKSAKER, 4 delar, symaskiner, Sewmate, Casige, Berlin, 1900-talets mitt.

Höjd ca. 14-17 cm.

Bruksslitage. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 14-17 cm.

Antal besök: 1 270