19TH C. WHISKY & BRANDY ETIKETTER.

2889732. 19TH C. WHISKY & BRANDY ETIKETTER.

ETIKETTER, 2 st, vitmetall (testat silver), whisky och konjak, 1800-tal.

Något slitage på silver.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något slitage på silver.

Antal besök: 212